VÍCE NEŽ 10 LET ZKUŠENOSTÍ

Již více než 10 let se zabýváme obchodem, dopravou a logistikou. Máme zkušenosti, znalosti a partnery z našeho i mezinárodního trhu, jsme tedy schopni zajistit komplexní služby. V dnešním světě plném změn a stále větší globalizace jsme se rozhodli jít vlastní cestou.

Proto Vám nabízíme naše služby šité na míru, toto nám umožňuje rozměr naší společnosti a flexibilita. Základem naší práce je individuální přístup k zákazníkům a kvalita provedené práce.

Uvědomujeme si, že pouze kvalitně odvedená práce, rychlá reakce na požadavky a očekávání zákazníka vede ke stabilní pozici na trhu. Těšíme se na spolupráci v oblasti logistiky, dopravy, obchodu a poradenské činnosti.

DOMÁCÍ LÁZNĚ - VÍŘIVKY

VÍŘIVKY, VENKOVNÍ VÍŘIVÉ VANY

Venkovní vířivé vany, vířivé vany, vířivky, masážní vany, whirlpool, spa bazén, domácí lázně, masážní bazény, všechny názvy spojují naší nabídku vířivých van pro dokonalý relax.

Již více než 10 let se zabýváme obchodem, dopravou a logistikou. Náš sortiment vířivých van a bazénů se může stát součástí Vašeho interiéru i exteriéru. Můžete v nich dokonale relaxovat, odpočívat, nebo naopak čile plavat, anebo se nechat hýčkat masážními tryskami, také sledovat film prostřednictvím zakomponované LCD obrazovky, či si jimi zpestříte svůj romantický večer.

Na výběr máme mnoho tvarů vířivek, tu svou si vybere každý. Prohlédněte si náš celý katalog vířivých van, které pro Vás máme k výběru:

KATALOG VÍŘIVÝCH VAN

SORTIMENT VÍŘIVÝCH VANY

Náš rozsáhlý sortiment vířivých van splní všechny Vaše přání a požadavky na vířivé vany. Kontaktujte nás s Vaším přáním, jak by právě Vaše vířivá vana měla vypadat a co všechno by měla umět. Připravíme Vám vířivou vanu přímo na míru.

Také si můžete prohlédnout vířivé vany, které máme pro Vás skladem a vířivé vany, na které máme aktuálně akční slevy.

Máme bohaté zkušenosti, znalosti a partnery z našeho i mezinárodním trhu, jsme schopni zajistit komplexní služby. Nabízíme naše služby šité na míru, což nám umožňuje rozměr naší společnosti a flexibilita. Základem naší práce je individuální přístup k zákazníkům a kvalita provedené práce. Uvědomujeme si, že pouze kvalitně odvedená práce, rychlá reakce na požadavky a očekávání zákazníka vede ke stabilní pozici na trhu. Těšíme se na spolupráci v oblasti logistiky, dopravy, obchodu a poradenské činnosti.

Věříme, že naše vířivé vany a bazény přispějí k Vaší větší fyzické i duševní pohodě, a že si z bohaté nabídky vyberete vanu nebo bazén, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám. Přejeme Vám krásné chvíle plné relaxace, ať už o samotě, s rodinou, nebo přáteli.

DOPRAVA A INSTALACE:

Vířivku Vám dovezeme a zapojíme. Cena dopravy dle typu vířivky 12-18 kč/km. Servisní technik 450 kč/hodina. Manipulační dělník 250 kč/hodina včetně cesty.

SERVIS:

Nabízíme záruční i pozáruční servis. Záruční servis je zdarma. Pozáruční servis je zpoplatněn.

 CENY:

Doprava na místo: 12 kč/km
Servisní technik: 450 kč/hodina
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

VÍŘIVKY AKCE

RIVULET

ATHENA

FEAST

ATALANTA

NAŠI OBCHODNÍ PARTNEŘI