VÍCE NEŽ 10 LET ZKUŠENOSTÍ

Již více než 10 let se zabýváme obchodem, dopravou a logistikou. Máme zkušenosti, znalosti a partnery z našeho i mezinárodního trhu, jsme tedy schopni zajistit komplexní služby. V dnešním světě plném změn a stále větší globalizace jsme se rozhodli jít vlastní cestou.

Proto Vám nabízíme naše služby šité na míru, toto nám umožňuje rozměr naší společnosti a flexibilita. Základem naší práce je individuální přístup k zákazníkům a kvalita provedené práce.

Uvědomujeme si, že pouze kvalitně odvedená práce, rychlá reakce na požadavky a očekávání zákazníka vede ke stabilní pozici na trhu. Těšíme se na spolupráci v oblasti logistiky, dopravy, obchodu a poradenské činnosti.

DOPRAVA

Důležitou náplní naší práce jsou transportní a logistické služby. Ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery poskytujeme pozemní, námořní a leteckou dopravu. Nabídku vytvoříme na požádání.

Schopnost reagovat na tržní poptávku a kratší dodací lhůty jsou v oblasti transportních služeb rozhodující. My se orientujeme nejen na realizaci veškeré dopravy, ale i na očekávání našich zákazníků.

NÁMOŘNÍ DOPRAVA

Ekonomicky výhodné řešení pro přepravu větší zásilky z a do vzdálených destinací.

LETECKÁ DOPRAVA

Pokud zboží potřebujete velmi rychle dopravit od dodavatele nebo k zákazníkovi!

TUZEMSKÁ DISTRIBUCE

Zajistíme dopravu zásilek v rámci ČR, využíváme flotilu vozidel různého typu a velikosti.

MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÁ DOPRAVA

Zásilky celovozové i překládky v rámci EU.

ZAHRANIČNÍ SBĚRNÁ SLUŽBA

Vhodné pro menší zásilky od kartonu až po několik palet.

Nechte si poradit od profesionálů.

PORADENSKÁ ČINNOST

Využijte pro svůj prospěch naše dlouholeté zkušenosti. Poradíme Vám a pomůžeme v oblasti transportních a logistických služeb! Poradenství je velmi důležité nejen pro laiky. Neváhejte nás tedy navštívit, nebo jakkoli kontaktovat se svým problémem či dotazem. Náš zaškolený profesionální personál Vám všechny dotazy ochotně zodpoví. Pomůžeme Vám s nastavením procesů, výběrem dodavatelů, nebo správným výběrem logistického řešení pro vaší společnost. Komplexní řešení dodavatelských řetězců, konsignačních skladů, distribuce a nejen to můžete konzultovat s námi!

Využijte znalostí a dlouholetých zkušeností našeho personálu, který Vám vždy ochotně pomůže. Rozhodně oceníme Váš zájem o naše služby a budeme se jej snažit plně podpořit nejen dobrou radou. Neváhejte se s jakýmkoli problémem či dotazem obrátit na naše zaměstnance.

LOGISTIKA A SKLADOVÁNÍ

Potřebujete skladovat? Neváhejte se obrátit na nás.

NAŠI OBCHODNÍ PARTNEŘI